تبلیغات
وبلاگ پایگاه مقاومت شهید فهمیده شهرستان بافق - زندگینامه اولین شهید، شهید محمد ابوالحکیمی
با سلام؛ به وبلاگ اختصاصی پایگاه مقاومت شهید فهمیده شهرستان بافق خوش آمدید. جهت ایجاد رابطه ای صمیمانه با تبادل لینک وبلاگ ها موافقیم. در ضمن تمامی وبلاگ نویسان عزیز بافقی می توانند بدون تبادل لینک در پیوندهای روزانه آدرس خود را اضافه کنند(البته با پسوند بافقی) تا بلافاصله به تائید مدیریت دربیایند. مشتاقانه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم. راستی کپی برداری هم از این وب تنها با ذکر منبع مجاز است./ با تشکر
چهارشنبه 7 بهمن 1388

زندگینامه اولین شهید، شهید محمد ابوالحکیمی

   نوشته شده توسط: عضو پایگاه    نوع مطلب :شهدای پایگاه ،

SHAHID.M-ABOLHAKIMI

          نام پدر:علی اصغر                                                   تحصیلات:مقطع متوسطه

          تاریخ تولد: 24/9/1349                                             محل تولد:قطرم

          تاریخ شهادت: 10/1/1367                                        محل شهادت:شاخ شمیران


از پشت مرمره های لاجوردی، طلوع عارفانه ات نشان از بی نشان داشت، ای عاشق ترین

*زندگینامه:

     شهید محمد ابوالحکیمی در خانواده ای به کرامت شقایقهای سرخ فام پا بهعرصه حیات نهاد. او در امور کشاورزی مددجوی پدر بزرگوارش بود و از انجام دادن هیچ کاری دریغ نمی ورزید. در دوران انقلاب به دلیل کمی سن نتوانست در فعالیتهای سیاسی حضور داشته باشد. وی با شور و اشتیاقی خاص فعالیتهای فرهنگی و مذهبی خود را از مسجد جامع بافق آغاز کرد.

     ابوالحکیمی علاقه زیادی به کتب مذهبی و احکام اسلامی داشت. او شخصی شوخ طبع و متبسم بود و چهره خندانی داشت. ارادتش به حضرت سیدالشهدا سبب شد لحظه ای از کمک کردن در مجالس عزاداری دریغ نورزد و خالصانه و عارفانه خدمت نماید. او علاقه بسیاری به ورزش فوتبال داشت و همیشه اوقات فراغت خود را در زمین فوتبال سپری می کرد و با صدور فرمان امام شهدا مبنی بر دفاع از ارزشهای اسلامی به جبهه های عاشقی سفر کرد. در عملیات بیت المقدس 4، در منطقه شاخ شمیران مفقودالاثر گردید. پیکر مطهرش پس از سالها اقامت در محضر عشق به وطن بازگردانیده شد.

* شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا صلوات *

به کوشش:

*« ستاد یادمان شهدای پایگاه مقاومت شهید فهمیده »*