تبلیغات
وبلاگ پایگاه مقاومت شهید فهمیده شهرستان بافق - برگزاری دومین جلسه طرح صالحین پایگاه
با سلام؛ به وبلاگ اختصاصی پایگاه مقاومت شهید فهمیده شهرستان بافق خوش آمدید. جهت ایجاد رابطه ای صمیمانه با تبادل لینک وبلاگ ها موافقیم. در ضمن تمامی وبلاگ نویسان عزیز بافقی می توانند بدون تبادل لینک در پیوندهای روزانه آدرس خود را اضافه کنند(البته با پسوند بافقی) تا بلافاصله به تائید مدیریت دربیایند. مشتاقانه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم. راستی کپی برداری هم از این وب تنها با ذکر منبع مجاز است./ با تشکر
جمعه 16 بهمن 1388

برگزاری دومین جلسه طرح صالحین پایگاه

   نوشته شده توسط: عضو پایگاه    نوع مطلب :اطلاع رسانی ،جلسات طرح صالحین ،

سلام.

بعد از یک هفته، دوباره جلسه طرح صالحین در پست پنجشنبه در پایگاه برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مسئول طرح صالحین، فرمانده پایگاه و کلیه اعضای طرح صالحین آغاز شد؛ با سخنرانی و شروع بحث مسئول این طرح همراه بود.

اهم مباحث این بود که چون این جلسات در پایگاه شکل تازه ای گرفته، زین پس موضوع جلسات آتی در پیش رو مشخص شود تا اعضا یک پیش زمینه ای راجع به موضوع داشته باشند.

حضور یک مربی در جلسات مطرح شد که با صحبت فرماندهی مقرر شد اگر مربی دعوت شده به جلسات آمدند؛ که هیچ، و اگر نیامدند خود اعضا مبحث جلسه را شروع کرده و به پیش خواهند برد...

در اواخر جلسه نیز صورت جلسه به امضای حاضرین رسید و تعیین شد که جلسه بعدی مورخ 29/11/88 با حضور حاج آقای هاشمی به عنوان مربی، برگزار شود.